Luxe chocoladedozen - VPC005

Productinformatie "Luxe chocoladedozen"
Bent u chocolatier en wilt u uw chocolade, bonbons of pralines op een bijzondere en professionele manier presenteren? Onze luxe chocoladedozen zijn ontworpen om uw ambachtelijke producten de uitstraling te geven die ze verdienen. Ze combineren elegantie, stevigheid en gebruiksgemak in één verpakking. 

Hoogwaardige materialen en luxe afwerking 

De bonbondozen zijn vervaardigd uit stevig 1200 grams cardboard en omplakt met wit, bruin of zwart kraftpapier. Deze materialen zorgen niet alleen voor een luxe uitstraling, maar ook voor optimale bescherming van uw chocolade. Het satijnen treklintje zorgt voor een verfijnde manier van openen. De klep kan volledig geopend worden of vastgezet op de schouder van de doos, zodat de helft van uw bonbons of pralines zichtbaar blijft. Dit maakt de verpakking bijzonder geschikt voor een luxe presentatie in de chocolaterie of bij het aanbieden van cadeaus. 

Stijlvolle inlay en personalisatie 

Elke chocoladedoos is voorzien van een vakverdeling die de bonbons netjes op hun plaats houdt. De vakken zijn ca. 3,3 x 3 x 2 cm. (breedte x diepte x hoogte). 

  • De zwarte en bruine chocoladedozen zijn voorzien van een metallic gouden inlay. 
  • De witte chocoladedozen hebben een metallic zilverkleurige vakverdeling. 
De bovenzijde van de doos kan worden bedrukt in één PANTONE kleur. Voor de witte en bruine varianten is ook full colour (CMYK) digitale bedrukking mogelijk. Hiermee versterkt u uw logo, huisstijl of merkidentiteit als chocolatier op een elegante manier. 

Verkrijgbaar in drie formaten 

Onze luxe chocoladedozen zijn leverbaar in drie handige formaten: 

  • Klein: geschikt voor 8 bonbons 
  • Middel: geschikt voor 12 bonbons 
  • Groot: geschikt voor 16 bonbons 
De vakverdeling is uitneembaar, waardoor de doos ook gebruikt kan worden als geschenkverpakking voor grotere chocolade, pralines of andere lekkernijen. 

De ideale keuze voor elke chocolatier 

Deze luxe chocoladedozen combineren stijl, kwaliteit en functionaliteit. Ze zijn een perfecte keuze voor elke chocolatier die zijn producten met zorg en klasse wil presenteren. Geef uw chocolade de verpakking die past bij de kwaliteit van uw creaties. 

Bestel eenvoudig uw luxe chocoladedozen 

Of u nu kiest voor bedrukte of onbedrukte chocoladedozen, dankzij onze snelle levertijden en lage minimale afname bestelt u moeiteloos de perfecte verpakking voor uw assortiment. De bonbondoosjes zijn onbedrukt vanaf 40 stuks leverbaar en bedrukt vanaf slechts 25 stuks!

Downloads 

Hieronder vindt u de aanleverspecificaties en werktekeningen voor de gewenste formaten. 

Eigenschappen

Uitvoering
Inlay
Klep
Vakverdeling
Lintje
Bedrukbaar
PANTONE (PMS) kleuren
Full colour / CMYK
Materiaal
Karton (minimaal 50% gerecycled)
Materiaalkleur
Wit
Zwart
Bruin
Maatvoering
Breedte x diepte x hoogte
Formaat
14,5 x 7,5 x 3 cm.
14,5 x 11 x 3 cm.
14,5 x 14,5 x 3 cm.
Ecologisch
100% recyclebaar
Herbruikbaar